Modno.pl

FAQ

Czym jest serwis Modno.pl?

Serwis Modno.pl jest miejscem, gdzie wymieniamy się informacjami o modnych kobiecych dodatkach. Możesz oceniać, komentować i zamieszczać własne propozycje i stylizacje (teksty, zdjęcia, filmy). Zapraszamy do współtworzenia serwisu.

Jak działa KOLEJKA?

Do KOLEJKI trafiają wszystkie nowe wpisy i użytkownicy sami określają, które z nich zasługują na przeniesienie na STRONĘ GŁÓWNĄ - im więcej Like’ów, tym większe szanse na przeniesienie. Administrator modno.pl sam wybiera wpisy, które zebrały najwięcej Like’ów, miały pozytywne komentarze użytkowników i przenosi je z KOLEJKI do STRONY GŁÓWNEJ.

Jak poprawić wpis?

Jeśli masz potrzebę usunąć wpis z serwisu, poproś o to Administratora używając odpowiedniego formularza udostępnionego w zakładce Kontakt.

Dlaczego mój wpis, który miał dużo Like’ów nie trafił na stronę główną?

Ponieważ jest duplikatem, podobny wpis był kiedyś na stronie. Lub zawiera erotykę, pornografię, rasizm - jest sprzeczny z prawem. Czy też jest kalką jakiegoś starego wpisu albo zdjęcia z początków Internetu.

Mógł też nie spełniać kryteriów tematycznych wyznaczonych przez Administratora.

Co to jest archiwum?

Tu trafiają wpisy, które czekając w KOLEJCE nie spodobały się użytkownikom Modno.pl (lub Administratorowi). Także każdy, nawet lepiej oceniany wpis, który w ciągu kilku dni nie trafi na STRONĘ GŁÓWNĄ.

Co oznacza status "oczekuje na moderację" i czemu mój wpis go otrzymał?

To oznacza, że plik zamiast do KOLEJKI został automatycznie skierowany do kolejki administracyjnej. System, który o tym decyduje, opiera się na analizie wielu czynników. Większość z nich nie jest zależna od dodającego, a od chwilowych warunków panujących w serwisie.

Wpis po zmianach administracyjnych trafi do następnego etapu po tym, jak zobaczy go Administrator. Jeśli nie będzie żadnych zastrzeżeń trafi on do KOLEJKI dokładnie na takich samych zasadach, jak każdy inny wpis. Jeśli będzie łamać regulamin, wpis zostanie usunięty. Jeśli wyjątkowo nie spełni kryteriów Administratora, zostanie natychmiast zarchiwizowany.

Jaki jest dobry i słaby tytuł dla wpisu?

Dobry tytuł - odnoszący się do haseł, idei, emocji - krótki i trafny, najlepiej w mianowniku. Wpływający na odbiór, podkreślający istotne elementy prezentowanego wpisu. Kiepski tytuł - taki sam jak napis na zdjęciu, z błędami ortograficznymi, niegramatyczny, z przekleństwami, obraźliwy.

Co daje mi przeglądanie (nie jestem zalogowany do Modno.pl oraz do Facebook) Modno.pl?

Możesz oglądać wpisy, komentarze oraz podziwiać liczbę Like’ów przy wpisie. Na stronie głównej Modno.pl codziennie otrzymujesz tylko najlepsze wpisy, czyli te, które zebrały najwięcej Like’ów i zostały uznane za najbardziej godne uwagi przez Administratora. Musisz mieć konto na portalu Facebook i być zalogowanym do Modno.pl, aby móc dodać komentarz lub ocenić wpis. Dzięki społeczności Modno.pl i like’om przez nią przyznawanym masz gwarancję, że wpisy znajdujący się na stronie głównej są najlepsze. W Kolejce znajdziesz wpisy kandydujące do przejścia do strony głównej.

Jestem zalogowany na portalu Facebook, ale nie jestem zalogowany do serwisu Modno.pl, co mogę?

Oprócz uprawnień przewidzianych dla osoby przeglądającej, możesz dodatkowo przyznawać „Podoba mi się” (Like) wpisom.

Co daje mi przystąpienie do Klubu Modno.pl (rejestracja)?

Jako zalogowany użytkownik możesz dzielić się z internautami swoimi modowymi opiniami. A przede wszystkim możesz dodawać wpisy, komentować każdy wpis, jak i przyznawać mu "Podoba mi się" (Like). Za aktywność jesteś nagradzany specjalnymi odznakami Modno.pl

Jeżeli jesteś zalogowany na portalu Facebook oraz do serwisu Modno.pl oprócz uprawnień przewidzianych powyżej możesz dodawać komentarze do wpisów oraz dodawać swoje wpisy (zdjęcia, filmy). Pamiętaj aby zalogować się do serwisu wymagane jest bycie zalogowanym na portalu Facebook.

Czym są odznaki w Klubie Modno.pl?

Odznaki to nagrody przyznawane zarejestrowanym użytkownikom za aktywność na serwisie modno.pl. Warto je zbierać!

Jak dodać wpis?

Aby dodać wpis, wystarczy w zakładce DODAJ serwisu Modno.pl wypełnić formularz odpowiednio dla video, zdjęcia, wypowiedzi i kliknąć przycisk "DODAJ".

Dodałem wpis, gdzie zniknął?

Do czasu, aż wpis nie uzyska uznania wśród użytkowników i poparcia Administratora, spędzi trochę czasu w KOLEJCE.

Co mogę zrobić, aby mój wpis trafił na stronę główną?

Musisz przede wszystkim dodać ciekawy wpis, który spodoba się innym użytkownikom. Oprócz oddanych Like’ów bierzemy pod uwagę także inne współczynniki, takie jak pozytywne komentarze oraz decyzja Administratora.

Jakie wpisy są niedozwolone?

Patrz Regulamin.

Nie pamiętam hasła. Co zrobić?

Skorzystaj z mechanizmów przypominania hasła udostępnionych przez Facebook.

Mam pomysł na zmiany w Modno.pl, gdzie je przesłać?

Twoje pomysły, propozycje zmian możesz do nas przesłać za pomocą formularza KONTAKT, wybierz tylko odpowiedni temat. Rozpatrzymy Twój pomysł i gdy okaże się ciekawy wprowadzimy go na Modno.pl.

Jak usunąć wpis?

Jeśli masz potrzebę usunąć wpis z serwisu, poproś o to Administratora używając odpowiedniego formularza udostępnionego w zakładce Kontakt.

Czy można edytować (poprawić) wpis?

Raz dodany wpis nie może być dowolnie zmieniony - edytowany, zatem zastanów się i sprawdź dokładnie treść zanim dodasz swój wpis. Przemyśl, czy innym użytkownikom twój wpis również przypadnie do gustu i czy odnosi się do aktualnych trendów w modzie. W przypadku, gdy naprawdę zależy Ci na zmianie we wpisie, napisz do Administratora, używając formularza w zakładce Kontakt - na pewno coś na to zaradzimy.

Komentarze pod wpisem naruszają dobre obyczaje. Co mogę zrobić z takim spostrzeżeniem?

Skorzystaj z opcji Kontakt i wybierz odpowiedni temat korespondencji, opisz nam o który wpis chodzi i na czym polega Twoim zdaniem naruszenie. Dzięki Tobie szybko wprowadzimy porządek.